Программа передач МТВ на сегодня


  • Четверг

    22 Авг
  • Пятница

    23 Авг
  • Суббота

    24 Авг
  • Воскресенье

    25 Авг
  • Понедельник

    26 Авг
  • Вторник

    27 Авг
  • Среда

    28 Авг
  • 0 : 30

    д/с «Обрані часом»
  • 1 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 1 : 30

    «Погода»
  • 1 : 35

    «Спогади»
  • 2 : 00

    «Час-Time»
  • 2 : 15

    «Спадщина людства»
  • 3 : 00

    «Комуналка»
  • 3 : 50

    «В гостях у Дмитрия Гордона»
  • 4 : 40

    «Pro et contra»
  • 5 : 00

    т/с «Дівчата війни», 6 с
  • 6 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 6 : 30

    «Погода»
  • 6 : 40

    «Служба розшуку дітей»
  • 6 : 45

    «Час-Time»
  • 7 : 00

    «Ранок Live»
  • 10 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 10 : 30

    «Погода»
  • 10 : 40

    Мультфільми
  • 11 : 00

    т/с «Отряд «Акапулько», 1 с-н 11 с
  • 12 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 12 : 30

    «Погода»
  • 12 : 40

    «Титанік»
  • 0 : 30

    д/с «Обрані часом»
  • 1 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 1 : 30

    «Погода»
  • 1 : 35

    «Спогади»
  • 2 : 00

    «Час-Time»
  • 2 : 15

    «Спадщина людства»
  • 3 : 00

    «Маріуполь on-line»
  • 3 : 50

    «В гостях у Дмитрия Гордона»
  • 4 : 40

    «Pro et contra»
  • 5 : 00

    т/с «Розслідування Мердока», 1 с-н 13 с
  • 6 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 6 : 30

    «Погода»
  • 6 : 40

    «Служба розшуку дітей»
  • 6 : 45

    «Час-Time»
  • 7 : 00

    «Ранок Live»
  • 8 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 8 : 25

    «Ранок Live»
  • 10 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 10 : 30

    «Погода»
  • 10 : 40

    Мультфільми
  • 11 : 00

    т/с «Еліза», 1 с-н 3 с
  • 12 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 12 : 30

    «Погода»
  • 12 : 40

    «Марс»
  • 0 : 30

    «Феєрія мандрів»
  • 1 : 10

    «Ранок Live»
  • 3 : 00

    «Час-Time»
  • 3 : 15

    «Погода»
  • 3 : 20

    «Спадщина людства»
  • 4 : 00

    «Pro et contra»
  • 5 : 00

    «В гостях у Дмитрия Гордона»
  • 6 : 00

    д/с «Стародавні прибульці»
  • 7 : 30

    «Кращий кухар на селі»
  • 8 : 10

    х/ф «Богдан-Зиновій Хмельницький»
  • 10 : 00

    д/ф «Патагонія: Свід Буенос-Айреса до мису Баїя»
  • 11 : 00

    «У неділю з МТБ»
  • 12 : 00

    «Зателефонуйте лікарю!»
  • 12 : 50

    «Погода»
  • 13 : 30

    «Спадщина людства»
  • 14 : 30

    «Спогади»
  • 15 : 00

    Мультфільми
  • 15 : 30

    т/с «Королева Півдня», 1 с-н 7 с
  • 16 : 15

    «Служба розшуку дітей»
  • 16 : 20

    Мультфільми
  • 16 : 40

    «Феєрія мандрів»
  • 17 : 00

    т/с «Отряд «Акапулько», 1 с-н 12 с
  • 18 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 18 : 15

    «Як працює наш мозок?»
  • 19 : 00

    «Зателефонуйте лікарю!»
  • 20 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 20 : 30

    «Погода»
  • 20 : 35

    «Слідами партійних списків»
  • 21 : 00

    т/с «Королева Півдня», 1 с-н 7 с
  • 22 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 22 : 30

    «Погода»
  • 22 : 40

    «В гостях у Дмитрия Гордона»
  • 23 : 40

    т/с «Дівчата війни», 7 с
  • 13 : 30

    «Спадщина людства»
  • 14 : 30

    «Спогади»
  • 15 : 00

    Мультфільми
  • 15 : 30

    т/с «Королева Півдня», 3 с-н 3 с
  • 16 : 15

    «Служба розшуку дітей»
  • 16 : 20

    Мультфільми
  • 16 : 40

    «Феєрія мандрів»
  • 17 : 00

    т/с «Еліза», 1 с-н 4 с
  • 18 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 18 : 15

    «Життя після людей»
  • 19 : 00

    «Слово проти слова»
  • 20 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 20 : 30

    «Погода»
  • 20 : 35

    «Спогади»
  • 21 : 00

    т/с «Королева Півдня», 3 с-н 3 с
  • 22 : 00

    «Маріупольська служба новин»
  • 22 : 30

    «Погода»
  • 22 : 40

    «В гостях у Дмитрия Гордона»
  • 23 : 40

    т/с «Розслідування Мердока», 2 с-н 1 с