Программа передач 1+1 International на сегодня


  • Четверг

    22 Авг
  • Пятница

    23 Авг
  • Суббота

    24 Авг
  • Воскресенье

    25 Авг
  • Понедельник

    26 Авг
  • Вторник

    27 Авг
  • Среда

    28 Авг
  • 0 : 10

    «Сімейні мелодрами»
  • 0 : 50

    «Світ навиворіт»
  • 1 : 30

    «Панянка-селянка»
  • 2 : 10

    т/с «За три дні до кохання», 6 с
  • 3 : 00

    ТСН
  • 4 : 00

    т/с «Стоматолог», 5 с
  • 4 : 40

    т/с «Віталька», 5 с-н 19 і 20 с
  • 5 : 20

    т/с «Віталька», 6 с-н 1-4 с
  • 6 : 30

    «Корисні підказки»
  • 7 : 00

    «Танька і Володька»
  • 8 : 00

    «Сніданок з 1+1». Інформаційно-розважальна програма
  • 10 : 30

    «Світ навиворіт»
  • 11 : 15

    «Панянка-селянка»
  • 12 : 00

    ТСН
  • 12 : 30

    т/с «За три дні до кохання», 6 с
  • 0 : 10

    «Сімейні мелодрами»
  • 0 : 50

    «Світ навиворіт»
  • 1 : 30

    «Панянка-селянка»
  • 2 : 10

    т/с «Між нами, дівчатами», 12 с
  • 3 : 00

    ТСН
  • 4 : 00

    т/с «Маршрути долі», 3 с
  • 4 : 40

    т/с «Віталька»
  • 6 : 30

    «Корисні підказки»
  • 7 : 00

    «Танька і Володька»
  • 8 : 00

    «Сніданок з 1+1». Інформаційно-розважальна програма
  • 10 : 30

    «Світ навиворіт»
  • 11 : 15

    «Панянка-селянка»
  • 12 : 00

    ТСН
  • 12 : 30

    т/с «Між нами, дівчатами», 12 с
  • 0 : 10

    «Гроші»
  • 1 : 10

    «Облом.UA»
  • 3 : 00

    ТСН
  • 3 : 50

    «Розсміши коміка»
  • 4 : 40

    «Вечірній квартал»
  • 6 : 45

    «Корисні підказки»
  • 7 : 00

    «Танька і Володька»
  • 8 : 30

    т/с «Одного разу під Полтавою», 4 с-н 4 с
  • 8 : 50

    «Сніданок. Вихідний»
  • 9 : 40

    «Світ навиворіт»
  • 12 : 20

    «Розсміши коміка»
  • 13 : 10

    т/с «Стоматолог», 5 с
  • 14 : 00

    ТСН
  • 15 : 00

    т/с «Віталька», 6 с-н 5-11 с
  • 16 : 45

    ТСН
  • 17 : 10

    «Світ навиворіт»
  • 18 : 00

    «Панянка-селянка»
  • 18 : 45

    т/с «За три дні до кохання», 7 с
  • 19 : 30

    ТСН
  • 20 : 30

    т/с «Стоматолог», 6 с
  • 21 : 20

    «Одруження наосліп»
  • 22 : 30

    «Танька і Володька»
  • 23 : 30

    «Облом.UA»
  • 13 : 10

    т/с «Маршрути долі», 3 с
  • 14 : 00

    ТСН
  • 15 : 00

    т/с «Віталька»
  • 16 : 45

    ТСН
  • 17 : 10

    «Світ навиворіт»
  • 18 : 00

    «Панянка-селянка»
  • 18 : 45

    т/с «Між нами, дівчатами», 13 с
  • 19 : 30

    ТСН
  • 20 : 30

    т/с «Маршрути долі», 4 с
  • 21 : 10

    «Одруження наосліп»
  • 22 : 30

    «Право на владу»
  • 14 : 00

    ТСН
  • 14 : 45

    «Розсміши коміка»
  • 15 : 30

    т/с «Звонар», 5-8 с
  • 18 : 30

    «Ігри приколів»
  • 19 : 30

    ТСН-Тиждень
  • 21 : 00

    «Розсміши коміка. Діти»
  • 22 : 30

    «Одруження наосліп»